Yankıı İnşaat

"İnşaatta Zirveye Giden Yolda Hızla İlerliyoruz."
  HABERLER
  25.01.2015 Tarihinde Sayın Cumhurbaşk
  25.01.2015 Tarihinde Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Somali-Mogadişu Ziyaretinde 2.00
  Yanki İnşaat kurulduğu günden bugün
  Yanki İnşaat kurulduğu günden bugüne kadar inşaat alanında yaptığı işlerle sektöründe s
  Yeni web sitemiz yayına girmiştir.
  Yeni web sitemiz yayına girmiştir.
Güvenlik Politikası
Yankı İnşaat A.Ş.’nin yönetim kadrosu, şirket yönetimi altındaki kendi çalışanlarının ve şantiyede çalışan diğer tüm kadrosunun sağlıklı ve güvenli ve zarar görmeden çalışabilmelerinin garanti altına alınmasına büyük ölçüde öncelik tanır. Bu politikanın amacı; yaralanmaları, diğer gereksiz kayıpları, mesuliyeti azaltmak ve çevreyi korumaktır. Bu politika üç sütunun uygulanması üzerine kurulmuştur. 

1. Kazaları ve riskleri belirlemek ve kontrol etmek için iyi eğitilmiş güvenli personel ile titiz bir iş süreci kullanma,

2. Sağlık ve güvenliğin sürekliliğini garanti altına alan idari sorumluluklar zincirinin şirketin iş prensipleri ve yönetiminin ana değerleri olarak kalması. 

3. Tüm projelerimizde çalışanlarımızın güvenlik ve sağlık prosedürlerine riayet etmelerini taahhüt edebilmemize olanak veren çift yönlü iletişim ağı.

Yankı İnşaat A.Ş. güvenlik prosedürlerinin ve yönetiminin en iyi şekilde devam ettirilebilmesi için birçok sertifikalandırma kuruluşuyla iş birliği içerisinde çalışmaktadır. OHSAS 18001 sertifikamız, yapılanmamız, prosedürlerimiz ve çalışma şeklimizin gerekli güvenlik kaidelerine riayet ettiğini açıkça göstermektedir. Ayrıca her inşaat alanımız için kendine has tehlikeleri, riskleri ve özel durumlarına göz önünde bulundurularak yeni bir güvenlik yönetmeliği hazırlamaktayız. Bu yönetmelik genel güvenlik yönetmeliğiyle birlikte herkes tarafından görülebilecek yerlerde afişe edilmektedir. 

   
Anahtar Kelimeler : Güvenlik Politikası